Публічна оферта

Публічна оферта

 

 

1. Загальні положення

 

 

1.1. Інтернет-магазин YesSport.com.ua (надалі також - «Вебсайт») – це інтернет-майданчик для продажу взуття, одягу, аксесуарів та супутніх товарів від світових брендів. Інформація, яка розміщена на Вебсайті YesSport.com.ua, містить умови купівлі, ціну та опис товару, та є Публічною офертою YesSport.com.ua адресованою невизначеному колу осіб відповідно до чинного законодавства України.

Власником Вебсайту є: FASHION TRENDS GROUP, SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Limited Liability Company), Stanisława Lema (Станіслава Лема) 24/LU3, 31-571, Kraków (Краків), POLSKA (Польща), REGON (Taxpayer Identification Number): 367335288, NIP (VAT identification number): 7952542640 Номер KRS: 0000690278

1.2. У цій Публічній оферті використовуються наступні терміни:

• Товар – товари, опис та/або зображення яких розміщено на Вебсайті.

• Користувач – фізична особа, яка використовує Вебсайт, отримує інформацію про Товар або здійснює замовлення Товару.

• Доставка – пересилання Товару до Користувача відповідного до обраного варіанту.

• Замовлення – вибір Користувачем Товару та способу Доставки із використанням даних, введених при Реєстрації.

• Одержувач – фізична особа, яку було уповноважено Користувачем для отримання замовленого товару.

• Реєстрація – надання Користувачем інформації для YesSport.com.ua із метою обробки замовлення Товару.

• Обліковий запис – сторінка на Вебсайті, яка містить інформацію надану Користувачем для YesSport.com.ua із метою обробки замовлень. Контакт між YesSport.com.ua та Користувачем за замовчуванням здійснюється через засоби зв’язку, вказані в Обліковому записі.

• Сторони Публічної оферти – YesSport.com.ua та Користувач.

• Повернення – надсилання Товару Користувачем до YesSport.com.ua за дотримання умов, вказаних у цій Публічній оферті.

• Промоакція – особливі умови придбання Товарів, які визначаються Власником. Деталі промоакцій наводяться на Вебсайті або в описах до Товарів.

1.3. Використання Вебсайту (в т.ч. відвідування) свідчить про прийняття Користувачем Публічної оферти YesSport.com.ua. У разі якщо Користувач не згоден із будь-яким положенням цієї Публічної оферти, вони не мають права користуватись послугами Вебсайту та зобов’язані негайно покинути Вебсайт.

1.4. YesSport.com.ua надає Користувачам можливість використовувати Вебсайт із метою:

• ознайомлення із асортиментом Товару на Вебсайті;

• Замовлення Товару, вказаного на Вебсайті;

• отримання інформаційних повідомлень від Вебсайту щодо асортименту чи будь-яких змін на Вебсайті;

• здійснення оплати за Товар відповідно до цієї Публічної оферти.

1.5. Ця Публічна оферта може бути змінена або відізвана у будь-який час без завчасного повідомлення. Для ознайомлення із останньою редакцією Публічної оферти перейдіть за цим посиланням [ПОСТІЙНИЙ ЛІНК НА ПУБЛІЧНУ ОФЕРТУ].

1.6. Власники та уповноважені особи YesSport.com.ua мають право в будь-який момент змінювати функції та послуги, які пропонуються на Вебсайті та припиняти дію Облікового запису Користувача у випадку порушення Користувачем положень цієї Публічної оферти.

1.7. Вся інформація, графічні матеріали, відеоматеріали, зображення, елементи дизайну, код та інші матеріали (Далі - «Контент») є власністю YesSport.com.ua або відповідних третіх осіб. Будь-яке використання Контенту, в т.ч. комерційне, рекламне, маркетингове заборонено.

1.8. Усі товарні знаки, моделі та винаходи на цьому Вебсайті належать YesSport.com.ua або відповідним третім особам. Несанкціоноване використання товарних знаків, моделей та винаходів не допускається.

1.9. YesSport.com.ua не несе відповідальності за можливу шкоду чи інші наслідки, які виникли внаслідок доступу або неможливості доступу до Вебсайту.

1.10. Сторони цієї Публічної оферти підтверджують наявність у них відповідних повноважень та правоздатності для вчинення правочинів. У випадку, якщо Користувачем є неповнолітня особа, то YesSport.com.ua презюмує наявність у такого Користувача згоди батьків або опікунів на укладення цієї Публічної оферти.

 

 

2. Інформація про товар та його придбання

 

 

2.1. Уся інформація, зображення, фотографії та опис товарів на YesSport.com.ua мають виключно інформативний характер. Товар може відрізнятись від опису, зображень та фотографій на Вебсайті.

2.2. Користувач здійснює замовлення Товару на Вебсайті самостійно шляхом обрання Товару та заповнення відповідної електронної форми. У випадку відсутності товару, YesSport.com.ua повідомить Користувача про це за допомогою засобів зв’язку вказаних Користувачем при Реєстрації або в Обліковому записі.

2.3. Користувач може оплатити товар онлайн на Вебсайті за допомогою системи оплати DotPay. Оплата за допомогою DotPay здійснюється на підставі відповідних умов сервісу DotPay – https://www.dotpay.pl/polityka-cookies/. До оплати приймаються банківські картки Visa та Mastercard. Вебсайт не стягує комісію чи інші платежі при оплаті онлайн. Інформацію про можливі додаткові комісії, платежі та конвертаційні платежі ви можете отримати у вашому банку. У випадку успішної онлайн оплати обробку замовлення буде здійснено миттєво і YesSport.com.ua зможе приступити до Доставки Товару.

2.4. Користувач може оплатити Товар при Доставці (отриманні посилки із Товаром). Користувач сплачує вартість Товару та вартість Доставки відповідній кур’єрській службі. Вебсайт не стягує додаткових чи інших платежів у випадку оплати Товару при Доставці. Вартість Доставки обчислюється за тарифами та умовами відповідної кур’єрської служби.

2.5. Здійснення оплати підтверджує розуміння та згоду Користувача із умовами цієї Публічної оферти та нормами чинного законодавства України. Користувач також підтверджує своє ознайомлення із нормами Митного Кодексу України, зокрема із лімітом вартості товарів у одній посилці. Користувач погоджується сплатити усі додаткові митні збори, платежі, податки (зокрема ПДВ) у випадку переміщення ліміту вартості товарів у одній посилці відповідно до норм Митного Кодексу України.

 

3. Доставка та повернення Товару

 

3.1. Доставка Товару здійснюється у відділення служби доставки (кур’єрської служби) ТОВ «НОВА ПОШТА» або за допомогою адресної доставки служби доставки (кур’єрської служби) ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ МІСТ ЕКСПРЕС». Звичайний час оброблення Замовлення складає від одного до трьох робочих днів. Здійснюючи Замовлення Користувач погоджується на умови та правила відповідних служб доставки.

3.2. Оброблення замовлень не здійснюються у вихідні та святкові дні, перелік яких встановлюється Кабінетом Міністрів України, місцевими державними адміністраціями або органами місцевого самоврядування. Звичайний час оброблення Замовлення може бути більшим внаслідок стихійних лих, пожежі, повеней, карантинів, бойових чи військових дій, страйків, перекриттів доріг, змін у розкладі функціонування транспорту чи інших обставин. YesSport.com.ua зробить усе можливе, аби повідомити Користувача про зміни часу оброблення Замовлення.

3.3. Вартість доставки, комісія за накладені платежі, вартість інших додаткових послуг кур’єрських служб розраховується на підставі чинних тарифів ТОВ «НОВА ПОШТА» та ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ МІСТ ЕКСПРЕС».

3.4. Огляд товару та процедура відмови від отримання посилки здійснюється відповідно до правил та публічних оферт ТОВ «НОВА ПОШТА» та ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ МІСТ ЕКСПРЕС».

3.5. Доставка вважається здійсненою, якщо Користувач або Отримувач отримали посилку із Товаром від відповідної кур’єрської служби, про що YesSport.com.ua отримує відповідне повідомлення.

3.6. Ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження Товару переходить до Користувача з моменту передання Товару.

3.7. Право власності на Товар переходить до Користувача з моменту передання Товару.

3.8. Повернення Товару можливе протягом 30 календарних днів з моменту отримання Товару Користувачем або Отримувачем. Повернення Товару здійснюється за рахунок Користувача.

3.9. Для повернення Товару Користувач заповнює відповідну Заяву. Товар, разом із Заявою, інвойсом та іншими документами, які були отримані Користувачем із Товаром, потрібно відправити за однією із наступних адрес:

Якщо повернення Товару здійснюється через службу доставки ТОВ «НОВА ПОШТА»: Отримувач - СП Росан (повернення FTG) вул. Угорська, 22 м. Львів, відділення Нової Пошти №3 тел. 050-430-14-30

Якщо повернення Товару здійснюється через національного оператора поштового зв'язку АТ «Укрпошта»: Отримувач - СП Росан (повернення FTG) вул. Словацького, 1 м. Львів, 79000, а / с 79 тел. 067-670-23-03

3.10. Повернення Товару допускається виключно за дотримання наступних умов:

• Товар не був у експлуатації, непошкоджений, незабруднений, збережено товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики;

• Користувач має інвойс або підтвердження покупки;

• Повернення здійснюється разом з оригінальною коробкою, в якій був доставлений товар.

3.11. Повернення коштів за Товар здійснюється протягом 14 робочих днів після отримання та перевірки Товару YesSport.com.ua Отримання Повернутого Товару може складати від 1 до 2 календарних місяців. Склад YesSport.com.ua знаходиться на території Респіблки Польща. Час повернення Товару на склад може збільшуватися внаслідок форс-мажорних обставин, пожеж, страйків, дорожньо-транспортних пригод, перекриття доріг, карантинів, обмежень перетину кордону, рішень митних органів або Державної Прикордонної служби, інших державних органів України, Польщі або Європейського Союзу.

3.12. Гарантійне обслуговування (ремонт) Товару здійснюється відповідно до умов про гарантійне обслуговування відповідного виробника Товару.

3.13. Якість Товару засвідчується виробником відповідного Товару. YesSport.com.ua реалізує виключно якісний Товар. У випадку отримання Товару неналежної якості, Користувач має право повернути такий Товар відповідно до умов цієї Публічної оферти (пункт 3.9.) та вимог чинного законодавства України.

3.14. Вебсайт не несе відповідальності за помилки, допущені Користувачем під час заповнення форми замовлення або під час реєстрації, в результаті чого посилка не дійшла до адресата.

 

4. Права та обов’язки сторін

 

4.1. YesSport.com.ua має право:

• в односторонньому порядку зупиняти продаж та демонстрацію Товарів на Вебсайті та зупиняти Доставку та оброблення замовлень;

• в односторонньому порядку, без завчасного повідомлення змінювати асортимент, ціни та опис Товарів на Вебсайті;

• укладати угоди із третіми особами з метою забезпечення Доставки Товарів;

• розміщувати на Вебсайті інформацію про спеціальні умови придбання Товарів, знижки, маркетингові заходи тощо.

4.2. YesSport.com.ua зобов’язується:

• доставити Товар Користувачу відповідно до умов цієї Публічної оферти та чинного законодавства України;

• перевірити якість та комплектність Товару перед Доставкою;

• зберігати конфіденційність інформації про оплату та персональних даних Користувача відповідно до умов Політики Конфіденційності.

4.3. Користувач має право:

• здійснювати замовлення Товарів на Вебсайті відповідно до інформації про Товар та умов цієї Публічної оферти;

• отримати Товар, який відповідає своєю комплектністю та якістю інформації на Вебсайті;

• вимагати від YesSport.com.ua дотримання умов цієї Публічної оферти.

4.4. Користувач зобов’язується:

• ознайомитись з умовами цієї Публічної оферти;

• ознайомитись із умовами Доставки відповідних служб доставки (ТОВ «НОВА ПОШТА» та ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ МІСТ ЕКСПРЕС»);

• ознайомитись з умовами оплати, інформацією про Товар на Вебсайті;

• здійснити оплату Товару відповідно до умов цієї Публічної оферти;

• надати вичерпну інформацію при Реєстрації, яка необхідна для обробки Замовлення та Доставки Товару;

• зберігати інвойси, інструкції, маркування, наклейки, інші документи та оригінальну коробку для Повернення Товару;

• надійно зберігати пароль до Облікового запису та не передавати його жодним третім особами. Вебсайт не несе відповідальності за наслідки, що виникли в результаті надання Користувачем пароля до Облікового запису третім особам;

• при одержанні Товару впевнитись у комплектності, якості та інших характеристик Товару.

 

5. Відповідальність сторін та вирішення спорів

 

5.1. YesSport.com.ua не несе відповідальність за дії третіх осіб, зокрема сервісів оплати та служб доставки. У випадку претензій до третіх осіб, Користувач зобов’язаний подати скарги або інші документи до відповідних третіх осіб.

5.2. Усі скарги, претензії та інше листування Користувача до YesSport.com.ua подається у письмовій формі. YesSport.com.ua зобов’язане відреагувати на усі запити Користувача відповідно до чинного законодавства України.

5.3. Усі спори між YesSport.com.ua та Користувачем вирішуються шляхом переговорів. За пропозицією однієї із Сторін, спір може розглядатися у порядку медіації або у третейському суді. У випадку неможливості вирішити спір шляхом переговорів, сторони мають право подати позов до суду із дотриманням норм процесуального та матеріального права України.

 

6. Прикінцеві положення

 

6.1. Ця Публічна оферта набуває чинності з моменту початку відвідування Вебсайту Користувачем. Публічна оферта діє безстроково та може бути припинена однією із Сторін шляхом відповідного повідомлення.

6.2. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань, що передбачені даною Публічною офертою, якщо воно виникло внаслідок форс-мажорних обставин. Вебсайт не несе відповідальності за збитки, які виникли не з його вини внаслідок використання послуг.

6.3. Підтримка Користувачів здійснюється через електронну пошту YesSport.com.ua – info@yessport.com.ua. У випадку будь-яких питань Користувач може направити їх на вказану електронну пошту. Розгляд запитів може складати до 30 календарних днів.

6.4. Усі авторські права, права на винаходи, патенти, зображення, маркетингові дані, дані про дослідження кон’юнктури ринку, вихідний програмний код, дизайн Вебсайту або його елементів, контент сайту та інші права інтелектуальної власності належать відповідним власникам та авторам. Жодне положення цієї Публічної оферти не може тлумачитись як передача будь-яких прав інтелектуальної власності від YesSport.com.ua Користувачу.

6.5. Під форс-мажорними обставинами у даній Публічній оферті розуміються будь-які обставини, що виникли поза волею або всупереч волі чи бажанню Сторін і які не можна передбачити чи уникнути, включаючи: військові дії, громадські заворушення, епідемії, карантин, надзвичайні ситуації, страйки, часткове чи повне обмеження переміщення товарів через митний кордон, блокади, землетруси, повені, пожежі, рішення чи приписи органів державної влади та управління, внаслідок яких на Сторони покладатимуться додаткові обов'язки чи встановлюватимуться додаткові обмеження (ліцензійні, митні, податкові тощо) і які роблять неможливим подальше повне або часткове виконання Публічної оферти, а також інші дії чи події, що існують поза волею Сторін. Підтвердженням дії форс-мажору є довідка видана відповідним компетентним органом.

6.6. Усі правовідносини, що виникають з цієї Публічної оферти або пов'язані із ним, у тому числі пов'язані із дійсністю, укладенням, виконанням, зміною та припиненням цієї Публічною офертою, тлумаченням його умов, визначенням наслідків недійсності або порушення Публічної оферти, регламентуються цією Публічною офертою та відповідними нормами чинного в Україні законодавства, зокрема Закону України “Про захист прав споживачів” а також застосовними до таких правовідносин звичаями ділового обороту на підставі принципів добросовісності, розумності та справедливості. У разі визнання будь-якого із положень даної Публічної оферти недійсною, це не тягне за собою визнання Публічної оферти недійсною в цілому.

 

Контактні дані юридичної служби підтримки:

Веб-сайт: https://stalirov.lawyer/uk

Пошта для звернень: info@stalirov.lawyer

Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies.. Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Замкнути
pixel