Як підібрати розмір

Як правильно підібрати розмір взуття

 Таблиці розмірів

 

1. Витягніть устілку із взуття, яка є для Вас найбільш зручною. Виміряйте її довжину.

2. Якщо устілка не виймається, то одягніть носок бажаної товщини (влітку носок повинен бути більш тонким, взимку-товстіший), станьте на аркуш паперу і обведіть стопу олівцем або ручкою.

Примітка: Вимірювання найкраще проводити в кінці дня, коли розмір ноги максимальний (до кінця дня розмір стопи збільшується). 

 

 

3. Візьміть лінійку і виміряйте відстань від однієї крайньої точки до іншої (від п'яти до самого виступаючого пальця). Виконайте те ж саме з другою ногою. За основу візьміть найбільше значення.

 

 

4. Округліть отриманий результат і знайдіть свій розмір в таблиці відповідного бренду. Отримавши розмір в сантиметрах тепер ви можете вибрати відповідний розмір EU (Європейський) використавши таблицю розмірів.

 

Шановні покупці, звертаємо вашу увагу, що в багатьох брендах є свої розмірні сітки, і один і той же розмір може позначатися різної фактичною величиною взуття. У зв'язку з цим рекомендуємо вам вимірювати довжину стопи і використовувати цей показник при виборі розміру. 

БАЖАЄМО ВАМ ХОРОШИХ ПОКУПОК!

Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies.. Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Замкнути
pixel