Рекламація

Взуття і аксесуари, що продаються в інтернет-магазині SneakerStudio.com.ua завжди нові, також походять безпосередньо від дистриб'юторів, що гарантує їх оригінальність і найвищу якість.

Увесь товар має гарантію виробника.

Щоб Ваша рекламація була розглянута, разом з товаром вишліть до нас:

- інвойс 

- заповнений формуляр рекламації (формуляр можна скачати ТУТ)

Товар разом з інвойсом і заповненим бланком просимо вислати до нас. Час через яке ми отримаємо повернення на складі ( склад знаходиться у Польщі ) варіюється від 1 місяця до 1 місяця і двох тижнів, можлива також затримка через перевірки посилок на митниці.

Після того як ми отримаємо товар у нас на складі, він буде відправлений Виробникові, який провівши експертизу, зробить висновок щодо Вашої рекламації і протягом 14 робочих днів ви отримаєте відповідь. 

Якщо з яких-небудь причин Ви прийняли таке рішення, Ви можете зв'язатися з нами по вайберу або онлайн для узгодження повернення: e-mail: info@yessport.com.ua / тел: +380989652693 - тільки Viber 

Товар, разом із заявою, інвойсом потрібно відправити зручним для Вас способом:

Через Нову Пошту:

Отримувач - СП Росан (повернення FTG)

вул. Угорська, 22

м. Львів, відділення Нової Пошти №3

тел. 050-430-14-30

Через Укрпошту:

Отримувач - СП Росан (повернення FTG)

вул. Словацького, 1

м. Львів, 79000, а / с 79

тел. 067-670-23-03

Доставку оплачує Відправник.

Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies.. Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Замкнути
pixel