ПДВ

Замовлення, вартість яких перевищує еквівалент 100 євро: 

Зверніть увагу! Замовлення, вартість яких перевищує еквівалент 100 євро, відповідно до законодавства України, обкладаються митним збором і ПДВ. Термін доставки замовлень з вартістю більше еквівалента 100 євро: 10 - 14 робочих днів.

Якщо ви зробите 2 замовлення, сумарна вартість яких перевищить 100 євро, і вони будуть відправлені в один день, на них також будуть нараховані митні платежі. Щоб цього не сталося, зв'яжіться з нашою службою підтримки і ми відправимо Ваші замовлення в різні дні.

Точна сума в гривнях буде підрахована Державною митною службою України в день ввезення посилки на територію України.

Митний збір і ПДВ оплачується замовником. Реквізити для оплати відправляються смс-кою на номер телефону, котрий був вказаний при оформленні замовлення. Реквізити будуть відправлені протягом 3-5 робочих днів з моменту прибуття посилки на митницю, після оплати протягом 2-4 робочих днів посилка буде передана для доставки кур'єру або у відділення Нової Пошти.

Як порахувати митні платежі: перейти до онлайн калькулятора 

Сайт використовує файли cookie, щоб гарантувати максимальну зручність користувачам, надаючи персоналізовану інформацію згідно з політикою конфіденційності cookies.. Ви можете управляти умовами зберігання Ваших даних в браузері або в нашій політиці конфіденційності, де ви можете знайти загальні відомості обробки Ваших даних.
Замкнути
pixel